Het weer in De Panne


  Een andere locatie? Geef de naam en
indien nodig de landskode code in.
(Voorbeeld: Paris of Paris,FR)

HetWeerAanZee.be
De Panne, BE


De Panne, BE
25 Jan 2025
@ 23:13 CET

08:36 17:27
Card image cap
lichte regen
3.9°C
Temp. Feels like 2°C

30º
2 Bft

2 m/s - 7 km/u
Max: 11 km/u
 10.000 m

 1008 hPa

 86%
Strandwater - Beachwater - Eau de plage - Strandwasser : 5.0ºC

Deze weerinfo worden U aangeboden dankzij     

 
Weersverwachting voor de Kust en West-Vlaanderen voor zaterdag 25 januari 2025

• Ook de eerste paar uur van de dag krijgen we nog regen. Halfweg de voormiddag wordt het dan droog en bewolkt en de wind is dan noordwest en matig (3 in de provincie, 4 aan zee). De temperaturen lagen om 6 uur rond de 6 graden en stijgen naar een 7 graden.

• Temperatuur strandwater: 5 graden. Golven: 35 cm.

• Tijdens de nacht is het helder of zo goed als, daalt het kwik hierdoor naar een -1 graad en dat kan door de resterende natte plekken voor gladheid zorgen. De wind is zuidwest en zwak (2) en aan zee matig (3).

• Morgen zondag is het bewolkt, zijn er eerst nog wat opklaringen maar tegen de middag zitten we onder een zwaarbewolkte hemel met periodes van regen. De wind is dan zuidzuidoost en matig (3 in de provincie, 3-4 aan zee) en de maxima liggen rond de 7 graden.

© YourMetStation.com & MeteoActueel.be

Loading data from external source

!! Hevige regen kan ook gepaard gaan met onweer & Time = UTC



Om het gebruik van deze site te optimaliseren maken we gebruik van cookies. Daarmee volgen we het internetgedrag binnen onze websites, meten we het bezoektrafiek en delen we informatie via social media. Door gebruik te maken van deze site gaan we ervan uit dat u daarmee akkoord gaat. We verzamelen geen persoonlijke informatie.
Nu: 1 •  Vandaag: 148
  • Totaal sinds 15 sept 2021 : 542.713